• biuro nieruchomości poznań

Na sprzedaż mieszkanie Tarasy Wilczak Poznań

899 000zł
  • Ref: 6/15358/OMS
  • Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
  • Dostępność: Sprzedane
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia (m²): 65,08
  • Cena za m²: 13813
  • Piętro: 1
  • Złóż zapytanie

Dodatkowe uwagi

  • Winda
  • Garaż/miejsce parkingowe
  • Teren ogrodzony
  • Dostępne w okolicy: restauracja, centrum handlowe, fitness, sklep, przychodnia lekarska, plac zabaw, apteka, park, rzeka, szkoła, przedszkole
  • Komunikacja: autobus, tramwaj

Opis

Sprzedane - gotowe do wprowadzenia mieszkanie w budynku Tarasy Wilczak w Poznaniu.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Tarasy Wilczak w Poznaniu to nowoczesna inwestycja  dla osób, które cenią sobie wygodę i bliskość do  centrum oraz innych okolic, jak szkoły, sklepy, restauracje i miejsca rekreacyjne  w mieście.

Na sprzedaż mieszkanie  nowocześnie i estetycznie  urządzone z dbałością o każdy szczegół. Zastosowano wysokiej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania, które dają efekt stylowego i funkcjonalnego wnętrza. Przemyślany układ elementów sprawia, że każdy metr kwadratowy jest odpowiednio wykorzystany, co daje korzyści i wygodę. Trzy pokoje, 1 piętro w budynku z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się na nowym, monitorowanym osiedlu .Bardzo dobra lokalizacja tereny zielone i rekreacyjne - tuż przy Ogrodzie Szeląg.

W bezpośrednim sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe – łatwy dojazd do centrum.

Obligatoryjny zakup miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej w cenie 55 000 zł.

Mieszkanie bez podatku PCC 2% .

 

Pomieszczenia:

•         pokój dzienny z aneksem  i wyjściem na  balkon (27,96m2)

•         oddzielona przestrzeń do pracy

•         sypialnia/pokój  nr 1 (13,29m2)