Na sprzedaż mieszkanie Naramowice Poznań

490 000zł
  • Ref: 2/15358/OMS
  • Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
  • Dostępność: Sprzedane
  • Liczba pokoi: 2
  • Przestrzeń zewnętrzna: Balkon
  • Powierzchnia (m²): 47,80
  • Cena za m²: 10250
  • Złóż zapytanie

Dodatkowe uwagi

  • Brak windy
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Szkoła, Las, Przychodnia lekarska
  • Blisko przystanek autobusowy

Opis

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający.

Przedstawiam  ofertę sprzedaży  2-pokojowego mieszkania  z osobną funkcjonalna kuchnią o powierzchni 47.80m2 na  w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na ul. Boranta w spokojnej okolicy pełnej terenów rekreacyjnych,  jednocześnie zapewniając dogodny dostęp do ścisłego centrum miasta. Na parterze budynku  znajdują się sklepy, przychodnia i pozostałe lokale usługowe. W odległości zaledwie ok 200m znajduje się  szkoła podstawowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, dużej kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie zostało odnowione i estetycznie wykończone. Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak lodówka, zmywarka, piekarnik itp.

Mieszkanie posiada także balkon i dużą piwnice.

 

Pomieszczenia:

•         pokój dzienny z wyjściem na  balkon
•         osobna  sypialnia
•         kuchnia
•         łazienka
•         WC

 

Podstawowe informacje:

•         powierzchnia 47,80m2
•         czynsz ok 550 zł
•         1 piętro
•         nowoczesne wnętrza
•         kuchnia z niezbędnymi sprzętami
•         sypialnia z pojemną zabudowaną szafą
•         łazienka
•         WC
•         balkon
•         piwnica ok 5 m2
•         ogrzewanie miejskie

Lokalizacja:

•          W odległości 100m przystanek komunikacji miejskiej (autobus)